• 0 (216) 301 25 25

    bilgi@drnesrinsezen.com
  • Caddebostan Mah. Cemil Topuzlu Cad. Funda Çıkmazı Sk. No:11/1 Kadıköy/İstanbul

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Ameliyatsız göz kapağı estetiği denildiği zaman akla ilk olarak gelen yöntemlerin başında plexr gelmektedir. Plexr yöntemi sayesinde göz etrafında meydana gelen kırışıklıklar ile savaşma imkanını elde edebilirsiniz. Bu yöntem kuru ya da hassas bütün cilt tiplerinde kullanılabilmektedir. Sağlık bakımından da kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Plexr Göz Kapağı Estetiği Sonrası

Göz bölgesi oldukça hassas olduğu için uygulama ardından şişmeler meydana gelebilir. Fakat bu şişmelerin kısa bir süre içerisinde tedavi edileceğinin de altı çizilmelidir. Uygulama sonrasında ağrı kesici merhem uygulamaları ile toparlanmanız çok daha kolay bir hale gelecektir.

Ameliyatsız Alt ve Üst Göz Kapağı Estetiği

Ameliyatsız göz kapağı estetiği aşamasında ameliyatsız olarak plexr yöntemi son derece pratik ve konforlu bir uygulamadır. alt göz kapağındaki torbalanmalar ve kırışıklıklar giderilirken, üst göz kapağındaki düşüklüklerde giderilmektedir.

Göz kapaklarındaki kırışıklıklar ve sarkmalar kişiyi olduğundan yaşlı gösterebilmektedir. Dış etkenler ve yaşlanmanın dışında, stres seviyesinin ve su içmeme gibi olumsuzlukların kişilerde direkt olarak cilt kırışıklıklarına sebebiyet verebildiğinin de unutulmaması gerekmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz