• 0 (216) 301 25 25

    bilgi@drnesrinsezen.com
  • Caddebostan Mah. Cemil Topuzlu Cad. Funda Çıkmazı Sk. No:11/1 Kadıköy/İstanbul

Dermapen'le Yüz Gençleştirme

Dermapen'le Yüz Gençleştirme

Dermapen uygulaması, kök hücre ekstresi ile birlikte büyüme faktörlerinin cilt üzerine özel bir alet yardımıyla yapılır. Böylece yeni hücre oluşumu artar...

Dermapen cildin üst tabakasına yani epidermise zarar vermeden, cildi derinden etkileyerek ciltte oluşan sorunları gidermek için uygulanılan bir yöntemdir. Ciltte güvenilir bir şekilde yenilenme gerçekleşirken uygulamayı yaptıran kişi normal bir şekilde sosyal hayatına devam edebilir. Dermapen tek başına uygulandığında peeling benzeri bir sonuç vermektedir. Oldukça kolay ve acısızdır.

Dermapeni cildinde değişik sorunlara sahip olan kişiler tercih etmektedir. Cilt sarkıkları ve kırışıklıkları olan kişiler özellikle bu uygulamayı yaptırmaktadır. Cilt çatlaklarında ve geniş gözeneklerin tedavisinde kullanılabilmektedir. Akneler ve yara izleri bulunan ciltlerde bu olumsuzluk yaratan durumların giderilmesini büyük bir başarı ile gerçekleştirmektedir. Hatta saç dökülmesi için bile dermapen uygulaması tercih edilebilmektedir.

Dermapen uygulaması oldukça güvenlidir. Birçok yöntemde olduğu gibi güneş hassasiyeti yaratmaz. Yaz aylarında bile kullanımında bir sakınca yoktur. Cildin güneşe karşı kendini koruma özelliğini bozmaz. Uygulama sonrasında özel bakım gerektirmez. Hastaların uygulama sonrasında herhangi bir sorun yaşamadan günlük hayatlarına devam edebilmeleri ise belki de dermapen uygulamasının en güzel özelliğidir.

DERMAPEN UYGULAMA YERLERİ

Dermapenin uygulama yerleri çeşitlilik gösterebilir. Yüz, el, boyun, akne, leke, çatlak ve vücutta doku kaybı olan bölgelerde de kullanılabilmektedir. Diğer dermatolojik uygulamalara göre dermapenin asıl amacı ve etkisi dokuları hızla onarmaktır. Uygulama yapılan noktada doku aktif olur ve birçok doku geliştirici faktör uygulama yapılan bölgeye salınır. Cinsiyet fark etmeksizin hem erkekler hem de kadınlar için rahatça uygulanabilmektedir. İyileşme süreci de oldukça kısadır.

Diğer Hizmetlerimiz