• 0 (216) 301 25 25

    bilgi@drnesrinsezen.com
  • Caddebostan Mah. Cemil Topuzlu Cad. Funda Çıkmazı Sk. No:11/1 Kadıköy/İstanbul

Plexr'la Ben, Siğil, Leke, Kırışıklık ve Stria (Çatlak) Tedavisi

Plexr'la Ben, Siğil, Leke, Kırışıklık ve Stria (Çatlak) Tedavisi

Plexr uygulaması, havada gaz halinde bulunan azot ve su buharını, cilt yüzeyindeki elektriksel enerji yardımı ile Plasma enerjisine dönüştürerek, cilt yüzeyinin üst katmanında yer alan sorunlu bölgeyi buharlaştırmak ve yeni doku oluşumunu desteklemek prensibi 
ile çalışır.

Kaz ayağı bölgesi, dudak üstü sigara çizgileri gibi bölgesel alanlarda da çok iyi sonuçlar veren Plexr uygulaması, leke ve izlerin giderilmesi, dövme silme gibi cilt yüzeyi lekelerin tedavisinde de kullanılmaktadır.

Plexr göz kapağı estetiği başta olmak üzere, yüz bölgesindeki ince kırışıklıkların düzeltilmesinde etkili bir tedavidir. Ayrıca; cilt sıkılaştırma, karın bölgesi cildi sıkılaştırma ve cilt çatlaklarının (stria) tedavisinde, aktif akne ve akne izlerinin giderilmesinde, ben, siğil ve et benlerini ortadan kaldırmada, göz etrafındaki kolesterol birikimlerinin yok edilmesinde de kullanılır.

Plexr Nasıl Uygulanır?

Plexr uygulaması ortalama 5 ile 30 dakika aralığında süren, lokal anestezi altında gerçekleştirilen bir tedavi şeklidir. Plexr uygulaması ardından kişi normal günlük yaşantısına hemen dönebilir. Plexr , ağrılı ve acılı bir uygulama değildir.

Diğer Hizmetlerimiz