• 0 (216) 301 25 25

    bilgi@drnesrinsezen.com
  • Caddebostan Mah. Cemil Topuzlu Cad. Funda Çıkmazı Sk. No:11/1 Kadıköy/İstanbul

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Yaşamın her evresinde, sağlıklı kalabilmek, bozulan vücut sağlığınızı düzeltebilmek, sağlığınızı tehdit eden tüm risklerin üstesinden gelebilmek için temel prensip; düzenli ve yeterli beslenme şeklidir. Düzenli ve yeterli beslenmenin en net göstergesi; bedenen, aklen, ruhen ve sosyal yönden iyi gelişmiş bir vücut yapısı ve bu yapının bozulmadan uzun süre işlemesidir

Hayatınız Pazartesi başlanan diyetler ya da sıkı detokslar ile verdiğiniz kiloları yeniden almak, aç kalıp kalıp sonra sevdiğiniz tüm yemeklere ya da besinlere saldırmakla geçip gitmesin.

Günler yıllar hızla geçerken sadece yaş almıyorsunuz, sağlıksız beslenerek yaşam kalitenizi de azaltıyor ve vücudunuzda geri dönüşsüz ya da geri dönüşümü zor zararlar oluşturuyorsunuz.

Beslenme tuzakları diye tanımlayabileceğimiz görsel uyaranlar ile her gün karşı karşıya kalarak sağlıklı yemek tercihleri yerine bilmeden ya da üşengeçlikten karbonhidrat ağırlıklı bir beslenme ya da hızlı atıştırmalıklar, hazır yiyecekler ile çalışırken farkında olmadan kalitesiz beslenerek bugünlere gelmediniz mi?

Enerji dalgalanmaları, uykusuzluk, vücut yağ oranınızın giderek artması, kabızlık, cildinizde akneler, depresyon vb sorunları yaşıyorsanız, kilo vermek ve sağlıklı beslenmek istiyorsanız;

Bireysel sağlıklı beslenme danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz